Мотель

– Подорожнім , особливо тим, хто за кермом, важливо мати можливість відпочити в дорозі . В мотелі «Авто Парк» Ви відчуєте доброзичливе відношення, домашній затишок, комфорт, що дасть Вам можливість розслабитися після дороги.
– В нашому мотелі немає дорогих вишуканих номерів, але дешеві номери оснащені всім необхідним для повноцінного відпочинку : зручними ліжками, туалетом, душем, телевізором, рушниками (по 2-3 на особу).
– Пропонуємо 2-х, 3-хмісні номери, є можливість встановлення в 2-хмісних номерах додаткових ліжок. Є номери покращеного комфорту.
– При необхідності Ви можете замовити прання та прасування одягу. Маємо конференц-зал на 25 чоловік.
– Дозволяється проживання гостей з тваринами.
– Паркування автомобіля для гостей мотелю – безкоштовне.
– В адміністратора можна замовити екскурсію по Львову та навколишніх замках.
– До центру міста ( до театру Опери і балету) відстань від готелю 18 км. З центром, аеропортом та вокзалами є сполучення маршрутними автобусами № 114 та № 121. Можлива організація трансферу за додаткову плату.
– На території мотелю працює Wi-Fi мережа.
– Мови спілкування : українська, російська, польська, англійська.

– Якщо Ви зголодніли в дорозі, то до Ваших послуг наше кафе, яке працює з 7.00 до 22.00, але якщо Ви приїдете поза цим часом, то адміністратор готелю в будь-який час зможе Вам щось запропонувати з меню нашого кафе.
– Якщо ж у Вас харчі з собою, то нема потреби споживати їх у номері, а Ви маєте можливість спожити їх у нашому кафе, для цього вам нададуть необхідний посуд чи підігріють. Також для дітей приготуємо дитяче меню, свіжі сільські продукти у нас завжди в наявності. Можна замовити дієтичні страви.
– Можлива подача страв у номер.
– В робочі дні з 12.00 до 16.00 години пропонуємо дешеві ( 50,00 гривень) комплексні обіди.
– Проводимо бенкети чи весілля. Зал вміщує до 90 осіб, є два окремі приміщення на 12 чоловік. У нас можна скуштувати страви української та європейської кухні, вони будуть зготовлені смачно та подані вчасно.